Podhale Nowy Targ

Witamy na nieoficjalnym forum MMKS Podhale Nowy Targ. Forum jest poświęcone drużynie "Szarotek" z Nowego Targu, której niedawno wybiło 80 lat istnienia. Hokej dla kibiców Podhala jest głównym tematem do dyskusji. Zapraszam do kulturalnego uczestnictwa na naszym forum Hokej Podhale! Wszystkie uwagi odnośnie forum proszę kierować do admina lub w dziale Pomoc techniczna.

Hokej Podhale Forum Podhale Nowy Targ Ekstraklasa [29-11-2013] Cracovia Kraków - MMKS Podhale 10:5

[29-11-2013] Cracovia Kraków - MMKS Podhale 10:5

Wszystko o naszej pierwszoplanowej drużynie występującej w najwyższej klasie rozgrywkowej PHL. O nadziejach o lepsze jutro...

admin Avatar użytkownika
Administrator Forum

[29-11-2013] Cracovia Kraków - MMKS Podhale godzina 18:30 w Krakowie
Udany występ z Unią może niektórym pobudzić apatyt na zwycięstwo. Czy tym razem chodź trochę napsujemy krwi drużynie z Krakowa?

Wyniki typowane:
Michal23 - 5:1
juls77 - 5:2
Szarotka - 6:2
Podhale 4:2
FanPNT - 6:4

Cracovia – MMKS Podhale Nowy Targ 10:5 (4:1, 3:2, 3:2)
1:0 – Řehak – Kostourek (4:06)
2:0 - Laszkiewicz – Kostourek – Dvořak (7:16)
2:1 - Łabuz – Mrugała (11:15 w przewadze)
3:1 – Kostourek – Dvořak - Kłys (12:54)
4:1 – Kalus (17:53 w przewadze)
5:1 – Kostourek – Řehak (20:52)
5:2 – Olchawski – Wronka (21:09)
5:3 – Zarotyński – M. Michalski (21:36)
6:3 – S. Kowalówka – Chmielewski (23:53)
7:3 – Chmielewski – Wajda – A. Kowalówka (30:52 w przewadze)
8:3 – Kostourek – Dvořak – Řehak (40:32)
9:3 – Chmielewski – Słaboń – S. Kowalówka (42:50 w przewadze)
9:4 – Zarotyński – Dziubiński (45:26)
10:4 – Laszkiewicz – Kalus (54:40)
10:5 – M. Michalski – Szumal (56:16)

Sędziowali: Marczuk – Moszczyński, Szachniewicz (wszyscy Toruń).
Kary: 8-12 min.

Cracovia: Radziszewski (48:41 Kulig); A. Kowalówka – Wajda, Zvatora – Kłys (6), Dąbkowski – Galant, Zieliński - Lehmann; S. Kowalówka – Słaboń (2) – Chmielewski, Kostourek – Dvořak – Řehak, Kalus – Kozłowski – Laszkiewicz oraz Cieślicki i Sznotala. Trener Rudolf Rohaček.
Podhale: Rajski (17:53 B. Kapica); Łabuz – Mrugała (4), K. Kapica (2) – Landowski, Tomasik – Jaśkiewicz (2); Zarotyński – Bryniczka – M. Michalski (2), Stypuła – Dziubiński - Wielkiewicz, P. Michalski – Wronka – Olchawski (2), M. Kmiecik – D. Kapcia – Szumal. Trener Marek Ziętara.

Relacje/foto relacje:
http://podhaleregion.pl/index.php/sport/rozgrywki-ligowe/6546-pierwsza-w-sezonie-tak-bolesna-pora%C5%BCka-szarotek
http://www.mmks-podhale.pl/index.php/component/k2/item/1212-grad-bramek-w-krakowie
http://www.sportowepodhale.pl/index.php?s=tekst&id=7009
Administrator forum Hokej-Podhale.pl

Bez wzmocnień... ciężko obstawiam 5:1 dla Pasów

5-2 dla pasów .

2-6 dla Cracovii

Na wygraną nie liczę, ale może na dobrą grę i niski wynik 4:2 dla krakusów
Hej, Hej Podhale

W ostatnich chwili :). Porażka 4:6

Oglądałem przelotem to spotkanie i mogę jedynie stwierdzić, że totalna nonszalancja w obronie jednej i drugiej drużyny. Bramkarze tragedia. Rajski niestety chyba w strasznym dołku jest :(.

Michal23 napisał(a):
Oglądałem przelotem to spotkanie i mogę jedynie stwierdzić, że totalna nonszalancja w obronie jednej i drugiej drużyny. Bramkarze tragedia. Rajski niestety chyba w strasznym dołku jest :(.

To samo widziałem. Tragedia gra obrona i bramkarze. Tyczy się to obu drużyn. Niestety u nas wiadomo... słabszy skład.
Hej, Hej Podhale

kuchnie na wymiar katowice

Powrót do Ekstraklasa